Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Podole - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Lublin

Felin,Lublin(Podole + 22 km)

1 000 zł10 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac/parking do wynajęcia, powierzchnia 10m2 - Lublin, felin Prąd na placu, możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni do 20m2 lub 30m2, możliwość korzystania z pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Królewska

Milanówek(Podole + 25 km)

10 000 zł1 914 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka usługowa o powierzchni 1914 m położona w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi Milanówek. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gromnik(Podole + 15 km)

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Julianowska

Piaseczno(Podole + 22 km)

9 800 zł1 620 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka znajdująca się w Piasecznie przy ul. Julianowska róg Techniczna * Działka jest narożna , ogrodzona * 2 bramy wjazdowe * media w drodze * dojazd drogą publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin(Podole + 22 km)

4 900 zł2 100 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren nieutwardzony o powierzchni około 2 100 m2 położony w Lublinie na działce nr 41 obr. Lublin Tatary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lublin

Lublin(Podole + 22 km)

60 000 zł9 993 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o pow. 9993 m2 z możliwością wynajęcia mniejszej powierzchni z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność, położona przy ul. Parysa ( boczna al.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Konstantynowo

Konstantynowo(Podole + 5 km)

1 675 zł4 520 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka położona w miejscowości Konstantynowo o pow. 4520 m2 (dz. nr 68/22, obr. Konstantynowo). Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł4 051 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wynajęcia (w przyszłości być może sprzedaży) działkę zlokalizowaną na ul. Strykowskiej 138, pomiędzy ul. Okólną a ul. Sawickiego. Działka ma 4 051 m2 powierzchni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konopnica

Konopnica(Podole + 13 km)

9 000 zł3 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 3000m2 (kostka) - gmina Konopnica. Teren ogrodzony, monitorowany. Czynsz najmu placu 3zł netto /m2, dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych biur.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sokołów

Sokołów(Podole + 25 km)

12 000 zł5 000 m² 2,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę plac o powierzchni 5000m2 stabilizowany i utwardzony kruszywem betonowym, odwodniony. Dobry dojazd S8. Najem długoterminowy min 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Podole

Podole,mazowieckie

1 500 zł1 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce dobre na autokomis, handel, usługi, eksozycję. reklamę itp. z wjazdem bezpośrednim na drogę Nr 7 Warszawa - Kraków Działka z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij